Otevírací doba Ceník Kontakt +420 417 534 359 info@botanickateplice.cz

Do botanky na koncerty

Čekají nás hned dva úvodní koncerty v tomto prvním prázdninovém týdnu. První z nich je prvním ze série celkem 9 koncertů v botanické zahradě, kterými nás svou pozitivní náladou a neutuchajícím optimismem potěší pan Zbyněk Humplik, teplický skladatel a písničkář, písněmi velmi i méně známými.
Tyto koncerty budou probíhat každý čtvrtek až do konce léta (premiéra je tedy již tento sváteční čtvrtek 6. 7. 2023 v botanické zahradě od 16:00 a pozor...
Každý čtvrtek bude koncert totiž na trošku jiném místě, abychom zpěvem a hraním oživili každý kout naší zahrady!

Druhou bombou tohoto týdne je pak již za ta léta několikátý koncert Kabaretu K+K „Láskohraní“, který nás svým hudebním přednesem přijede uvést do romantické nálady až z daleké Moravy pod hlavičkou Divadla 2-15 Brno.
Koncert se bude rovněž konat od 16:00, a to v sobotu 8. 7. 2023. Za klavírního doprovodu Lucie Kubátové a z úst Davida Kříže uslyšíme písně známé i méně známé, v duchu šansonových melodií či melodií z romantických filmů, prostoupené také humornými písněmi a historkami. Těšit se můžeme třeba na písně Spadané listí či Somewhere Over the Rainbow.

Doražte do botanky za potěchou dalších smyslů!
Vstupné na oba koncerty je zdarma, respektive v rámci běžného vstupného do botanické zahrady.

Zpět na přehled
Botanická zahrada Teplice © 2020