Otevírací doba Ceník Kontakt +420 417 534 359 info@botanickateplice.cz

Provázení pro veřejnost

Našim cílem je vám poskytnout zážitek a předání odborných informací o našich sbírkách, expozicích a historii botanické zahrady. U nás si můžete zamluvit komentované provázení dvou okruhů – skleníkové a venkovní expozice. 

Prohlídka jednoho okruhu trvá jednu hodinu a lze objednat jejich kombinaci (tj. skleníková + venkovní expozice na dvě hodiny). Průvodce vám představí nejzajímavější rostliny a zasvětí vás do tajů rostlinné říše. 

Termín prohlídky je vhodné zarezervovat min. 14 dní dopředu, minimální počet osob je neomezen, maximální počet osob je 20 (kvůli prostorovým podmínkám skleníku). 

Sraz s průvodcem je v domluvený čas ve foyer skleníku (skleníková expozice) nebo za vstupními turnikety (venkovní expozice).

Sledujte plán akcí, kde se objevují mimořádné prohlídky zaměřené na aktuální období či určité téma. 

Pro objednávku prohlídky využijte níže uvedený formulář. Prohlídka je potvrzena až po obdržení potvrzovacího e-mailu s detailními informacemi. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na prohlidky@botanickateplice.cz.

Kdy rezervovat?

min. 14 dní před plánovanou prohlídkou

Maximální počet osob:

20* (kvůli prostorovým podmínkám skleníku)

Jak rezervovat: 

využijte objednávkový systém**

Kdy se ozveme zpátky: 

žádosti vyřizujeme co nejdříve, nejpozději do 3 pracovních dnů

Co když se neozveme:

zkontrolujte spam, případně se ozvěte na prohlidky@botanickateplice.cz

Kolik to stojí: 

1 okruh (tedy 1 hodina; 1 skupina) činí 400 Kč (v českém jazyce) + vstupné

Kdy se dostavit:

minimálně 10 minut*** předem

* Skupinu nad 20 osob je nutné rozdělit na dvě skupiny.

** Objednávkový systém neumožňuje rezervovat prohlídku méně jak 1 týden před samotným konáním. Provázení je třeba mít předem zarezervované a uhradit naráz jednou platbou na pokladně.

*** V rámci jednoho dne může probíhat více prohlídek a pro správnou návaznost je nutné dodržovat rozvržené časy. Průvodce vyčkává max. 15 minut, poté nezaručujeme proběhnutí programu. V případě zpoždění či nenadálých okolností volejte na 417 534 359. 

Máte skupinu vozíčkářů, nevidomých či seniorů a chtěli byste komentovanou prohlídku? U nás to není žádný problém. Napište nám na prohlidky@botanickateplice.cz a domluvíme se. Prohlídku plnou zážitků poskytujeme v plném rozsahu i osobám se specifickými potřebami. 

Online rezervace

 
Botanická zahrada Teplice © 2020