Otevírací doba Ceník Kontakt +420 417 534 359 info@botanickateplice.cz

Skupina ČEZ je generálním partnerem naší letní sezóny!

Úzká spolupráce Botanické zahrady Teplice a Skupiny ČEZ jakož i Nadace ČEZ je již záležitostí dlouhodobou a na tuto tradici v partnerském duchu navazujeme také nyní.
ČEZ, a.s. se totiž stal hlavním partnerem naší letošní letní sezóny, což nás podpoří v řadě potřebných oblastí a mimo jiné nám umožní, připravit pro naše návštěvníky a obyvatele města řadu kulturních a společenských akcí, které již tak živé, provoněné a barevné prostory teplického botanického království ještě navíc rozezní!

Velmi nás těší, že můžeme být součástí rozvoje moderní botanické zahrady v Teplicích. Podpora institucí zabývajících se botanikou, environmentalistikou a ochranou ohrožených druhů, je v dokonalém souladu s naší vizí a snahou o dlouhodobou udržitelnost, zodpovědný přístup k životnímu prostředí i maximální šetrnost ke zdrojům. Chceme podporovat, co má smysl – a práce botanické zahrady nám smysl dává,“ říká Miroslav Svoboda, zástupce skupiny ČEZ - ředitel Elektrárny Ledvice.

Jsme velmi vděční Skupině ČEZ za tuto konkrétní i za její dlouhodobou podporu a vzájemnou plodnou spolupráci. Ačkoliv je botanická zahrada především vědecká a vzdělávací instituce, chceme být mimo jiné také místem setkávání lidí, důvodem k návštěvě i pestrou a živou kulisou společenských akcí," doplňuje ředitel botanické zahrady Petr Šíla.

Těšit se můžete kromě jiného třeba na koncert brněnského Kabaretu K+K, hudební duo Hambaeros Girls, divadelní představení pro děti Zmrzlíkovo pravěké dobrodružství, či sérii pravidelných čtvrtečních koncertů v zahradě od teplického písničkáře Zbyňka Humplika.

Zpět na přehled
Botanická zahrada Teplice © 2020