Otevírací doba Ceník Kontakt +420 417 534 359 info@botanickateplice.cz

Od nynějška nás najdete na GoOut!

Botanická zahrada Teplice se zařadila po bok Národního divadla, O2 Areny, Výstaviště Praha a mnoha dalších na platformě GoOut, která zprostředkovává online prodej vstupenek a lístků na akce a eventy v České republice i v zahraničí!

„Poněvadž byl vloni o akce velký zájem a stání ve frontě nepatří k nejpříjemnějším aktivitám, rozhodli jsme se v případě konkrétních akcí (komentované prohlídky, botanické strašení a podobně) umožnit návštěvníkům snazší a rychlejší nákup a odbavení, aby si mohli vychutnat zážitky bez zbytečného čekání," říká ředitel zahrady Petr Šíla.  
GoOut nevyžaduje registraci ani přihlášení (ačkoliv každý má možnost si účet založit a dostávat tak mezi prvními upozornění na zajímavé akce v Botanické zahradě Teplice i všemožně jinde).

V tuto chvíli nejblíže je sváteční valentýnská akce DEJTE SI PUSU! v botanické, komentovaná prohlídka v romantické atmosféře setmělého skleníku, kde si zamilovaní mohou užít společné chvíle uprostřed tropického ráje v promrzlém únoru. Každý pár obdrží kytici růže!
Lístky na akci je možné zakoupit zde: KLIKNĚTE ZDE

Na témže odkazu pak budou rovněž k naleznutí další akce, jak se postupně budou blížit.
Sledujte také náš Facebook a Instagram!

Zpět na přehled
Botanická zahrada Teplice © 2020