Otevírací doba Ceník Kontakt +420 417 534 359 info@botanickateplice.cz

Nově nás najdete i na Twitteru!

Sociální sítě jsou jedním z nejefektivnějších komunikačních kanálů s dosahem k tisícům, ne-li milionům lidí po celém světě.
Rozhodli jsme se nezůstat pozadu, rozšířit naše komunikační možnosti a sdílet s Vámi informace, novinky a zajímavosti také prostřednictvím sociální sítě Twitter.
Zde nás naleznete pod heslem @BotankaTeplice.

Platforma Twitter je jednou z nejvýznamnějších mezi sociálními sítěmi vůbec. Využívá ho téměř půl miliardy (přibližně 450 milionů) uživatelů, mezi nimiž nechybí významné firmy, klíčové instituce, ministerstva, osobnosti z kulturního a veřejného života, umělci a prezidenti z celého světa. A nově také naše botanická zahrada. Doufáme, že se i díky tomuto kroku budeme moci podělit s více lidmi o naši práci, zajímavosti a krásy, které rostlinná říše skýtá,“ vysvětluje ředitel zahrady, Ing. Petr Šíla.

Popularizace vědy je v současném světě velice důležitá. Přibližuje vědeckou práci široké veřejnosti a ukazuje všem, že si zde nehrajeme jen tak s kytičkami. S Twitterem se zařadíme mezi české instituce a spolky jako je Botanický ústav, Česká botanická společnost a všechny české univerzity, na kterých se dá studovat botanika a zahradnictví. Zároveň to posílí ohlas naší zahrady v zahraničí, kde se Twitter hojně využívá,“ dodává kurátor zahrady, Mgr. Jan Ptáček.

Kromě Twitteru nás samozřejmě najdete i na Facebooku a Instagramu, vybrané eventy lze rovněž sledovat na našem profilu na GoOut.
Nenechte si ujít aktuality, fotografie, ani chystané akce! Budeme se na Vás těšit!

Zpět na přehled
Botanická zahrada Teplice © 2020