Otevírací doba Ceník Kontakt +420 417 534 359 info@botanickateplice.cz

Již tento víkend nás čekají Podzimní tvořivé dny!

Již tento víkend (28. – 29. října) nás čekají naše tradiční podzimní tvořivé dílničky, tak se u nás se svými ratolestmi určitě nezapomeňte zastavit. Budeme si opět vyrábět podzimní dekorace z přírodních materiálů, pracovat se sádrovými odlitky, zdobit kapusty a samozřejmě – to nesmí chybět – malovat na obličej!

Stejně jako v posledních letech i tento rok tvoříme a vyrábíme ozdoby typické pro dané roční období; jarní velikonoční tvoření již máme úspěšně za sebou, tento víkend nás čekají podzimní tvořivé dílničky a do třetice všeho dobrého pak na začátku prosince ještě adventní tvoření. Tento typ akcí pro rodiny s dětmi je u veřejnosti velmi oblíbený a my sami se na tvořivky pokaždé ohromně těšíme,“ říká ředitel zahrady Petr Šíla.

Vyrábět, zdobit a malovat budeme v sobotu i v neděli v čase 10:00 – 16:00. Na rozdíl od blížící se Strašidelné botanky se není třeba hlásit či kupovat vstupenky dopředu, nicméně akce platí do vyprodání zásob, takže o víkendu nezaváhejte.

Vyjma toho nás příští úterý 31. 10. čeká Mexický průvod do botanky a právě 3. 11. již zmíněná Strašidelná botanka. Jen připomínáme, že v těchto dvou dnech bude zahrada po většinu dne z důvodu příprav výjimečně zavřená (viz kalendář akcí) a její brány se otevřou teprve odpoledne a v podvečer, dle konkrétní akce. Navíc od 1. 11. do 26. 11. se k výstavě Mexiko připojí také tematická skleníková výstava Día de los Muertos. Moc se na vás těšíme!

Podzimni_tvoreni_tiskovka Fotka 1
Podzimni_tvoreni_tiskovka
Podzimni_tvoreni_tiskovka Fotka 2
Podzimni_tvoreni_tiskovka
Podzimni_tvoreni_tiskovka Fotka 3
Podzimni_tvoreni_tiskovka
Podzimni_tvoreni_tiskovka Fotka 4
Podzimni_tvoreni_tiskovka
Zpět na přehled
Botanická zahrada Teplice © 2020