Otevírací doba Ceník Kontakt +420 417 534 359 info@botanickateplice.cz

Roztáhněte křídla a leťte

Pondělky jsou pro veřejnost standardně uzavřeny, nicméně pro obrovský zájem o ukázky papoušků jsme si pro vás společně se spolkem Pad Parrots z. s. připravili speciální prohlídky/ukázky papoušků, kterými společně oslavíme Den Země, který na tento den – 22. 4. 2024 – připadá!

Ukázky/prohlídky budou celkem tři (začátek vždy v celou, tj. 15:00, 16:00 a 17:00), přičemž jedna potrvá 45 minut. Jako bonus si po uplynutí doby exkurze mohou návštěvníci projít odpolední skleníky na vlastní pěst a doplnit tak svůj zážitek s exotickými zvířaty příjemnou procházkou v exotické zeleni a alespoň na chvíli se cítit jako na dovolené na druhé straně zeměkoule.

 

Přihlásit se je možné na tomto odkazu. Zde také naleznete všechny důležité, praktické informace. Přihlášení je možné pouze skrze GoOut, nicméně v případě dotazů se lze obrátit na email: info@botanickateplice.cz, případně telefonicky na čísle 777 008 690.


Prosíme vás o přesné dodržování časů. Z kapacitních důvodů není akce přístupná široké veřejnosti, nýbrž pouze (přes GoOut) přihlášeným skupinám.

Zpět na přehled
Botanická zahrada Teplice © 2020