Otevírací doba Ceník Kontakt +420 417 534 359 info@botanickateplice.cz

Den Země pro školy

Srdečně zveme školy a vzdělávací zařízení na Den Země v pondělí 22. dubna 2024 do Botanické zahrady Teplice!

Připravili jsme pro vás bohatý dopolední program sestávající z řady celkem 6–7 různorodých stanovišť, kde se děti zábavnou formou dozvědí něco nového, stráví zde příjemný čas a budou mít možnost, setkat se tváří v tvář i se zvířaty.

 

Akce je koncipovaná výhradně pro přihlášené školy/třídy a bude probíhat v čase 9:00–13:00. V rámci tohoto časového okna je možné, přihlásit se do jednotlivých časových slotů po 20 minutách, tj. první třída vyrazí k prvnímu stanovišti v 9:00, druhá vyrazí v 9:20 (...) a poslední vyrazí v 12:40.

Aby bylo možné věnovat všem dostatečný prostor, je důležité, aby třídy dorazily včas – a na svou přihlášenou dobu (např. 10:00) již byly rovnou připraveny vyrazit – je proto dobré, vzít předem do úvahy dopravu, čas strávený odbavením na pokladně apod.

Program jako takový zdarma, uhradit je třeba jen vstup na pokladně, viz ceník zahrady (zároveň prosíme o uhrazení celé částky najednou, ideálně přesně – lze tak učinit hotově i kartou).

 

Přihlásit se je možné na emailové adrese (dle dostupných možností): sedlacek@botanickateplice.cz
Do emailu Vás prosíme o informace:

  • preferované časové sloty
  • jméno školy a města
  • přibližný počet dětí ve třídě/skupině (maximálně 30)
  • emailový i telefonický kontakt na odpovědnou osobu (kantora)

Sice se může stát, že budeme doplňovat s jistým zpožděním, ale budeme se každopádně snažit neustále aktualizovat tabulku s obsazeností časů.

Tabulku obsazenosti naleznete na této adrese: DEN ZEMĚ 2024 – OBSAZENOST.xlsx

 

Na programu spolupracují Botanická zahrada Teplice, Zoologická zahrada Ústí nad Labem, Adélčin dvoreček, Agentura ochrany přírody a krajiny ČR, DDM Teplice a Kukang Coffee Sumatra.

Projekt je financován z programu pro rozvoj ekologické výchovy, vzdělávání a osvěty (EVVO) na území Ústeckého kraje.

 

Zpět na přehled
Botanická zahrada Teplice © 2020